Графік:

Будні: 10:00-19:00

Сб-Нд:Вихідні

0

Алкотестери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Алкотестер або алкометр - це пристрій, який вимірює вміст алкоголю в крові в проміле шляхом аналізу повітря, що видихається. Іншими словами, з його допомогою можна визначити, чи вживав людина алкогольні напої, і як довго. Алкотестер потрібен на транспортному підприємстві для перевірки водіїв, на об'єктах, де персонал виконує небезпечні роботи і вдома. На нашому сайті ви можете купити алкотестер за вигідною ціною з доставкою в ваше місто.

Види алкотестерів

Умовно їх поділяють на три види:

 1. Професійні - за 50 і більше вимірювань на добу. Вони використовуються на підприємствах з великим потоком людей. Рівень алкоголю визначається з точністю до 0,01 проміле;
 2. Спеціальні - до 50 перевірок на добу. Найчастіше використовується для перевірки водіїв перед рейсами;
 3. Індивідуальні (кишенькові) - до 5 чеків в день, як правило - для самоконтролю.

Види датчиків алкотестера

Кількість можливих вимірювань за добу залежить від типу датчика (сенсора) в алкотестері. Датчики бувають наступних видів:

 1. Напівпровідникові датчики - стоять в недорогих алкотестерах, вимагають регулярного обслуговування (калібрування);
 2. Електрохімічні датчики - більш точні, ніж напівпровідникові, кількість алкоголю в крові визначається реагентом;
 3. Фотометричні датчики - працюють на властивості світлового потоку, змінюючись під впливом парів спирту.

Як вибрати алкотестер

Перед тим як купити алкотестер, потрібно врахувати такі нюанси:

 1. Якщо для професійного використання - то тільки сертифіковані пристрої. Вони дають мінімальну похибку. Для домашнього використання можна купити несертифікований напівпровідниковий алкотестер;
 2. Ціна алкотестера - для самоконтролю і побутового використання можна взяти недорогий кишеньковий драгер Susisun CSY-006 (до 1000 грн). Якщо вам потрібно перевірити водіїв перед рейсом - краще купити більш дорогий тестер, наприклад Inspire Cat 1 PRO (вартість в районі 1500 грн).
  🔺 Inspire від 1 045 ₴
  🔺 Lydsto від 1 145 ₴
  🔺 Susisan від 805 ₴
  🔺 Baseus від 1 299 ₴
 3. Гарантія на пристрій - вона повинна бути обов'язковою, адже алкотестер потрібно час від часу калібрувати, щоб він показував точні результати. Тому ви повинні знати, де знаходяться сервіси, які регулюють алкотестер, який ви купуєте.

Купити алкотестер недорого з доставкою

Наш інтернет-магазин пропонує вам високоякісні алкотестери відомих брендів, замовити які ви можете недорого з доставкою по Києву та в інших містах України. Це легко зробити онлайн:

 1. Вибрати алкотестер;
 2. Натиснути «Купити»;
 3. Оформити замовлення;
 4. Отримайте свій товар протягом декількох днів.

Оплата можлива будь-яким способом, є можливість оплати частинами. Якщо у вас виникли питання з приводу покупки алкотестера, його вартості, доставки або іншого - замовте зворотний дзвінок на цьому сайті, і ми вам зателефонуємо.

Вгору