Доставка на склад "Нова пошта" . Вартість доставки розраховується виходячи з габаритів і ваги посилки, тому вартість може варіюватися.

Замовлення буде доставлено в пункт самовивозу протягом 1-2 робочих днів. «Нова пошта» проінформує SMS-повідомленням про те, що замовлення чекає в відділенні «Нова пошта».

Зверніть увагу : наразі відвантаження відбувається понеділок-середа-п'ятниця. 

Замовлення, оформлені після 13:00, доставляються до відділення «Нова пошта» на наступний робочий день (у віддалені населені пункти на 2-3 день). Замовлення може безкоштовно зберігатися на складі «Нова пошта» 7 днів. На 8 день замовлення автоматично відправляється назад Відправникові. Для отримання відправлення необхідний паспорт, посвідчення особи або додаток «Нова пошта».

Кур'єрська доставка "Нова пошта" (склад - двері) Вартість доставки розраховується виходячи з габаритів і ваги посилки, тому вартість може варіюватися. Доставка здійснюється по всій території України, навіть там де немає філій «Нова пошта».

Доставка в почтомат "Нова пошта" Почтомат - це термінал самообслуговування, де ви можете забрати своє замовлення. Вартість доставки розраховується виходячи з габаритів і ваги посилки, тому вартість може варіюватися. Оплата замовлення можлива тільки on-line на сайті. Замовлення буде доставлено в почтомат протягом 1-2 робочих днів. Коли посилка потрапляє в почтомат - ви отримаєте SMS-повідомлення з кодом для відкриття осередку. Замовлення може безкоштовно зберігатися в почтоматі «Нова пошта» 4 робочих дня. На 5 день замовлення автоматично відправляється назад Відправникові.

У нашому магазині ви маєте можливість оплатити ваше замовлення онлайн а також післяплатою при отриманні товару.