Графік:

Будні: 10:00-18:00

Сб-Нд:Вихідні

0

Металошукачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Шукаєте ґрунтовий металошукач? Чудово, ви у потрібному місці!
Інтернет-магазин IGadget зібрав каталог найбільш функціональних та продуманих моделей, які забезпечать знаходження різних металевих предметів.

Металошукачі допоможуть знайти не лише монети, стріли, ножі чи прикраси, їх ще часто використовують військові, щоб оглянути мінні поля і врятувати жителів від небезпеки. Вони працюють на грунтах, пляжах, лісах.

 

Продаж металошукачів - для кого він?
По факту, для тих людей, які пов'язані з розкопками чи археологією, або тих, чиє хоббі - пошук стародавніх коштовностей чи історичних артефактів. Компактний металошукач здатний не просто знайти метал, а відшукати важливі підтвердження історичних подій та військових баталій.

 

Залежно від функцій, металошукачі бувають:

  • ручні шукачі (зачасту використовуються службами спеціального призначення);
  • переносні - прилади невеликих розмірів;
  • арочні (більш комерційні, наприклад, на стійках аеропортів, магазинів і т.д.).
  •  

Переносні - саме ті моделі, які підходять до приватного використання. Бувають аматорські та професійні. Перші розраховані на початківців, які шукають недорогу модель, починаючи свій шлях шукачів скарбів. Але, навіть недорогі базові варіанти мають достатньо параметрів і потужностей для пошуку у різноманітних грунтах.

 

Професійний грунтовий металошукач працює на різних частотах, видає звукові й цифрові сигнали. Ідеально виявляє метали, тому шанси помилитися мінімальні. Професійне обладнання використовують при інженерних роботах у спеціалізованих компаніях. Їм притаманна складна конструкція, а глибина сканування сягає аж до метра.


Купити металошукач легко в IGadget. Ми працюємо напряму з якісними постачальниками професійної техніки, тож гарантуємо найвигідніші ціни. Якщо ви новачок, то обов’язково звертайтесь до консультантів: вони порекомендують найкращий варіант моделі з оптимальним співвідношенням потрібних характеристик. Всі оформлені замовлення ми доставляємо швидко у Києві чи будь-якому іншому місті в Україні!

Вгору